Gorgoda Nedir? Kimdir?

Acil Durumlar İçin Makyaj Önerileri

Uzun zamandır beklediğiniz buluşma teklifi geldi. Hızlıca hazırlanmaya başladınız. Makyaj çantanıza baktınız ve göz farınız bitmiş, aksilik bu ya kaşlarınız da şekle girmiyor, tüm aksilikler üst üste gelir ya rujunuz […]

Makyaj Teknikleri
Makyaj Teknikleri

Uzun zamandır beklediğiniz buluşma teklifi geldi. Hızlıca hazırlanmaya başladınız. Makyaj çantanıza baktınız ve göz farınız bitmiş, aksilik bu ya kaşlarınız da şekle girmiyor, tüm aksilikler üst üste gelir ya rujunuz da bitmiş. Paniğe kapılmayın, acil durum güzellik öneriyleriyle bunlarında üstesinden gelebilirsiniz.

Göz farınız bittiyse, krem allık kullanabilirsiniz. Bronz tonlarında bir allık tercih edin ve parmaklarınızın ucuyla göz kapaklarınıza uygulayın.

Kaşlarınız istediğiniz gibi durmuysa, temiz bir diş fırçasına saç spreyi sıçın ve kaşlarınızı istediğiniz yönde tarayın. Bu işlem kaşlarınızı sabitleyecektir.

Rujunuz bittiyse, biraz toz allık ve vazelini karıştırın. Bu karışımı parmak uçlarınızla dudaklarınıza uygulayın.

Gözlerinizi daha belirgin hale getiren eyeliner bitmiş ise, eyeline fırçanızı rimel tüpünüze daldırın ve bu şekilde kullanın.

Yanaklarınızı renklendirmek için kullandığınız allık bittiyse, pembe-kahverengi tonlarındaki ruju ya da dudak nemlendiricisini yanaklarınıza dokundurun ve ellerinizle yayın.

Kaynak: Yüksek Topuklar

Yazı etiketi:

Kategori: Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Gorgoda © 2021