Gorgoda Nedir? Kimdir?

Çocuklarla yapılabilecek komedi, çizgi film ve lego etkinlikleri

Komedi sihirbazlığı: Okul öncesi çocukları için kullanılan animasyon etkinliklerinden birisidir. Sihirbaz birbiri ardına yaptığı çeşitli komik hareketler ve sihirbazlık gösterileri ile çocukları eğlendirir. Çizgi film: Çizgilerle şekillerin hareket etmesinden oluşan çizgi filmlerde canlı, sevimli çizgi film kahramanları çocukların büyük ilgisini çeker. Legolar: Okul öncesi çocuklarının yaratıcılıklarını destekleyici farklı renk ve şekillerden oluşan lego parçaları yan […]
Çocuklarla yapılabilecek komedi, çizgi film ve lego etkinlikleri
Çocuklarla yapılabilecek komedi, çizgi film ve lego etkinlikleri

Komedi sihirbazlığı: Okul öncesi çocukları için kullanılan animasyon etkinliklerinden birisidir. Sihirbaz birbiri ardına yaptığı çeşitli komik hareketler ve sihirbazlık gösterileri ile çocukları eğlendirir.

Çizgi film: Çizgilerle şekillerin hareket etmesinden oluşan çizgi filmlerde canlı, sevimli çizgi film kahramanları çocukların büyük ilgisini çeker.

Legolar: Okul öncesi çocuklarının yaratıcılıklarını destekleyici farklı renk ve şekillerden oluşan lego parçaları yan yana getirilerek çeşitli şekiller elde edilir (ev, araba, uçak, ağaç vb.). Lego oynarken çocuklar grup içinde paylaşma, iş birliği öğrenirlerken bir ürünü tamamlama hazzını hissederler. Legolarla grup halinde yapılan animasyon etkinliklerinde çok ilginç şekiller çıkabilmektedir.

Etkinlik: Öğretmen çeşitli renk ve boyutlardaki legoları çocuklara verir ve bir hayvanat bahçesi yapmalarını ister. Çocuklar hayvanat bahçesini tamamladıktan sonra çocuklarla hayvanlar hakkında konuşulur ve yaptıkları hayvanları canlandırmaları istenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
    En son eklenen yazılar

    Kim ne dedi?

    Gorgoda © 2022