Gorgoda Nedir? Kimdir?

Elektronik Mektup (E-Mail)

Bilgisayar ortamında, bir kişiden başka bir kişiye mesaj gönderme işlemi. Elektronik mektubun, normal yollarla gönderilen mektuplara göre bazı avantajları vardır. Her şeyden önce elektronik mektup, normal mektupla karşılaştırıldığında çok daha hızlıdır; mesaj anında karşı tarafa gönderilir. Bu da iletişimi çok hızlandırmaktadır. Gönderilen mesajlar, alıcı kişi onları okuyana kadar saklanır. Birine mesaj gönderilebilmesi için, o kişiyle […]

Elektronik Mektup (E-Mail)Bilgisayar ortamında, bir kişiden başka bir kişiye mesaj gönderme işlemi. Elektronik mektubun, normal yollarla gönderilen mektuplara göre bazı avantajları vardır. Her şeyden önce elektronik mektup, normal mektupla karşılaştırıldığında çok daha hızlıdır; mesaj anında karşı tarafa gönderilir. Bu da iletişimi çok hızlandırmaktadır. Gönderilen mesajlar, alıcı kişi onları okuyana kadar saklanır.

Birine mesaj gönderilebilmesi için, o kişiyle aynı yerel ya da genel alan ağı üzerinde olmak gerekir. Örneğin, internet ya da intranet gibi.

Yazı etiketi:

Kategori: Diğer

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    En son eklenen yazılar

    Kim ne dedi?

    Gorgoda © 2023