Gorgoda Nedir? Kimdir?

iPhone 6 görüntüsü ortaya çıktı

Ünlü akıllı telefon üreticisi Apple, piyasaya sürmüş olduğu son iPhone modeli olan 5s ve 5c modelleri daha eskimeden bir sonraki model olabilecek iPhone 6’nın tahmini görüntüleri internette dolaşmaya başladı bile. […]

iphone6Ünlü akıllı telefon üreticisi Apple, piyasaya sürmüş olduğu son iPhone modeli olan 5s ve 5c modelleri daha eskimeden bir sonraki model olabilecek iPhone 6’nın tahmini görüntüleri internette dolaşmaya başladı bile.

Yeni iPhone modelleri ile beklenen ilgiyi yakalayamayan Apple firmasının iPhone 6 için ürün denemelerine başlayıp başlamadığı bilinmez ama iPhone’a gönül vermiş kullanıcıların iPhone 6 beklentilerinin yüksek olduğu kesin.

Türkiye pazarına yeni yeni giriş yapan iPhone 5S’lere daha son kullanıcı alışmamışken iPhone 6’nın fotoğrafları internette paylaşılmaya başladı bile. Ancak fotoğraflara hemen aldanmayın; zira fotoğrafta gördüğünüz iPhone 6 tasarımı Sırbistanlı mühendis Nikola Cirkovic’e ait. Peki Apple’ın gelecek yıl pazara sürmesi beklenen iPhone 6’nın özellikleri nasıl olacak? 7.6 mm ebatlarında olan iPhone 5’in aksine iPhone 6’nın 5.3 mm ile çok daha ince bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Bu da çok daha hafif ve kolayca ele avuca giren bir iPhone demek.

Yazı etiketi: , ,

Kategori: Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Gorgoda © 2021