Gorgoda Nedir? Kimdir?

Kontak Zımpara Makinesi (Kalibre)

İş yapma gücü çok büyük olan özel zımpara makineleridir. Kaplama yapıştırılacak olan yonga levhalar presten önce bu makineden geçirilerek kalınlık hataları giderilir. Presten sonra kaplamalı yüzeyler zımparalanır. Geniş yüzeyli tablaların yüzeylerini eşit kalınlıkta düzeltmek ve perdah etme işlemlerinde kullanılır. Kalınlık ve baskı ayarları yapıldıktan sonra, iş parçaları otomatik sevk düzeni ile makineden geçirilir. Yonga levha, […]
Kontak Zımpara Makinesi (Kalibre)İş yapma gücü çok büyük olan özel zımpara makineleridir. Kaplama yapıştırılacak olan yonga levhalar presten önce bu makineden geçirilerek kalınlık hataları giderilir.

Presten sonra kaplamalı yüzeyler zımparalanır. Geniş yüzeyli tablaların yüzeylerini eşit kalınlıkta düzeltmek ve perdah etme işlemlerinde kullanılır. Kalınlık ve baskı ayarları yapıldıktan sonra, iş parçaları otomatik sevk düzeni ile makineden geçirilir.

Yonga levha, lif levha kontrplak ve kontratabla endüstrisinde alttan ve üstten çalışan geniş bantlı zımparalama makineleri kullanılır.

Yazı etiketi:

Kategori: Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
    En son eklenen yazılar

    Kim ne dedi?

    Gorgoda © 2022