Gorgoda Nedir? Kimdir?

Stihl FS-250 Güçlü Sınıf Benzin Motorlu Tırpanlar

Ormancılık ve bahçe bakım makineleri sektöründe lider isimlerden birisi olan Alman Stihl markası profesyonel motorlu tırpan  modelinden birisi olan FS-250 ile oldukça iddialı. Kaliteli ve dayanıklı materyalleri ile zor kullanım şartlarına uygun olan bu motorlu tırpan ile bozuk zeminlerde bile rahatlıkla biçim işlemi yapabilirsiniz. Bu sınıfta ki motorlu tırpanlar güçlü otları ve çalıları keserken en […]

Stihl FS-250 Güçlü Sınıf Benzin Motorlu Tırpanlar
Stihl FS-250 Güçlü Sınıf Benzin Motorlu Tırpanlar

Ormancılık ve bahçe bakım makineleri sektöründe lider isimlerden birisi olan Alman Stihl markası profesyonel motorlu tırpan  modelinden birisi olan FS-250 ile oldukça iddialı. Kaliteli ve dayanıklı materyalleri ile zor kullanım şartlarına uygun olan bu motorlu tırpan ile bozuk zeminlerde bile rahatlıkla biçim işlemi yapabilirsiniz.

Bu sınıfta ki motorlu tırpanlar güçlü otları ve çalıları keserken en büyük yardımcınız olacaktır. Zor alanlarda ki bakım ve kesim işlerinde ve meyve bahçeleri işlerinde kullanılırlar. 3 farklı motor gücü size kullanılan yere göre en uygun profesyonel yardımcıyı tespit etmenizde seçenek sunar. Uygun kesme bıçağı ile donatılmış modeller orman işlerinde kullanılırlar.

Teknik Veriler
Silindir Hacmi: 40,2 cm³
Motor Gücü: 1,60 / 2,20 kW / BG
Ağırlık: 6,3 kg
Tutma Kolu Tipi: Bisiklet Tutma Kolu
Çok Fonksiyonlu Elcik
Taşıma Sistemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    En son eklenen yazılar

    Kim ne dedi?

    Gorgoda © 2022