Gorgoda Nedir? Kimdir?

Stihl MS 251 C-BEQ Motorlu Testere

Dünyaca ünlü Alman Stihl motorlu testere markasının yeni ürünü olan MS 251c-beq modeli satışa sunuldu.  Yeni MS 251 C-BE Hızlı Zincir Germe özelliğine sahip. Ahşap, inşaat, yakacak odun kesimi ve benzeri çeşitli uygulamalar için idealdir. Yüksek torklu motoru, yüksek kesme performansı ile kullanımı kolay ve rahattır. Emisyon oranı ve yakıt tüketimi 2-MIX teknolojisi olmayan aynı […]

Stihl MS 251 C-BEQ Motorlu Testere
Stihl MS 251 C-BEQ Motorlu Testere

Dünyaca ünlü Alman Stihl motorlu testere markasının yeni ürünü olan MS 251c-beq modeli satışa sunuldu.  Yeni MS 251 C-BE Hızlı Zincir Germe özelliğine sahip. Ahşap, inşaat, yakacak odun kesimi ve benzeri çeşitli uygulamalar için idealdir. Yüksek torklu motoru, yüksek kesme performansı ile kullanımı kolay ve rahattır. Emisyon oranı ve yakıt tüketimi 2-MIX teknolojisi olmayan aynı güç çıkışına sahip bir STIHL 2 zamanlı motorla karşılaştırıldığında% 20’ye kadar daha düşüktür.

STIHL ErgoStart (E)
Marş kablosu makara ve krank mili arasındaki bir parça sayesinde gerilir ve ilk çalıştırma esnasında ergonmik bir çalışma kolaylığı sağlar.

STIHL Hızlı Zincir Germe (B)
STIHL Hızlı zincir germe ile, aletsiz olarak keskin testere zincirine temas etmeden, testere zincirini kolayca ayarlayabilirsiniz. Sadece dişli kapağını serbest bırakın ve optimum gerginliği ayarlamak için ayarlama tekerleğini çevirin.

STIHL Quickstop Süper (Q)
STIHL’e özel ekstra güvenlik için ek fren sistemi. Yeterince güçlü geri tepme ya da kullanıcı arka sapını bıraktığında ön taraftaki koruma devreye girer, yeterince güçlü geri tepmeye ve testere zinciri durur. Testere zinciri kullanıcıyı korumak için saniyeler içinde durdurulur.

Karbüratör ısıtma (V)
Kış kullanımı için emme havası motoru kanatları üzerinde önceden ısıtılır. Bu karbüratörün buzlanmaması ve dondurucu soğuklarda çalışmaya devam edebilmenizi sağlar.

Deplasman: 45,6 cm³
Güç çıkışı: 2,2 / 3 kW / bg
Ağırlık: 5,2 kg
Güç-ağırlık oranı: 2,4 kg / kW
Ses basıncı seviyesi: 103 dB (A)
Ses gücü seviyesi: 114 dB (A)
Titreşim seviyesi sol / sağ: 3,9 / 3,9 m / s²

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    En son eklenen yazılar

    Kim ne dedi?

    Gorgoda © 2022