Gorgoda Nedir? Kimdir?

Zonalı Deri Makyajında Kullanılan Araç ve Gereçler

Zonalı Deri Makyajında Kullanılan Araç ve Gereçler Gel Skın Toz (gelatin) ve jel (glycerin) olmak üzere 2 karışımdan oluşur.Yanık uygulamalarını ve zona gibi cilt hastalıkları görüntüsünü yapmak için kullanılır. Cilt yapısına uygun makyaj temizleyicisi ile temizlenir. Makyaj süngeri Sıkı dokuda ve daha gözenekli latex yapıda farklı çeşitleri vardır. Doku oluşturmak için ya da boya malzemeleri […]
Zonalı Deri Makyajında Kullanılan Araç ve Gereçler
Zonalı Deri Makyajında Kullanılan Araç ve Gereçler

Zonalı Deri Makyajında Kullanılan Araç ve Gereçler

Gel Skın
Toz (gelatin) ve jel (glycerin) olmak üzere 2 karışımdan oluşur.Yanık uygulamalarını ve zona gibi cilt hastalıkları görüntüsünü yapmak için kullanılır. Cilt yapısına uygun makyaj temizleyicisi ile temizlenir.

Makyaj süngeri
Sıkı dokuda ve daha gözenekli latex yapıda farklı çeşitleri vardır. Doku oluşturmak için ya da boya malzemeleri ile tene uygulamak için kullanılır. Hijyen açısından her kullanım sonrası su ve sabunla temizlenmesi önerilir.

Supracolor
Yağ bazlı makyaj malzemesidir. Değişik renk ve adetlerde paletleri olduğu gibi farklı boylarda tekli
ambalajları vardır. Sahne ve televizyon makyajında, fantastik yüz boyamada ve gölgendirmelerde kullanılır. Ayrıca fondöten olarak da kullanılır. Yağ bazlı malzemeleri kullanırken ürünün temizliği çok önemlidir. Bu nedenle kullanacağımız miktarda malzemeyi spatula yardımı ile bir palet üzerine alıp kullanmak malzemelerin hijyeni açısından önemlidir.

Makyaj Fırçaları (Make-up Brushes)
Değişik boy ve ebatlarda üretilen göz makyajı, dudak makyajı ve diğer makyajların uygulanmasında kullanılan malzemelerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
    En son eklenen yazılar

    Kim ne dedi?

    Gorgoda © 2022