Gorgoda Nedir? Kimdir?

Stihl MS 170 Benzin Motorlu Testere

Stihl MS 170 Benzin Motorlu Testere, Dünyaca ünlü benzinli motorlu testere üreticisi Stihl’in yeni modeli MS 170 Türkiye’de. SADAL firmasının  güvencesiyle Stihl kalitesini yaşayabilirsiniz. İşte benzinli motorlu testerenin bazı özellikleri. Farklı kullanım konseptleri en nihayetinde farklı işler ve talepler için tasarlanmıştır. Çığır açan STIHL 4-MIX motoru, konvansiyonel motor teknolojisinin sistematik gelişiminin birer ürünüdür. Her iki […]

Stihl MS 170 Benzin Motorlu Testere
Stihl MS 170 Benzin Motorlu Testere

Stihl MS 170 Benzin Motorlu Testere, Dünyaca ünlü benzinli motorlu testere üreticisi Stihl’in yeni modeli MS 170 Türkiye’de. SADAL firmasının  güvencesiyle Stihl kalitesini yaşayabilirsiniz. İşte benzinli motorlu testerenin bazı özellikleri.

Farklı kullanım konseptleri en nihayetinde farklı işler ve talepler için tasarlanmıştır. Çığır açan STIHL 4-MIX motoru, konvansiyonel motor teknolojisinin sistematik gelişiminin birer ürünüdür. Her iki çözümde 2-zamanlı ve 4-zamanlı motor sınıflarında sınıflarda yeni standartlar oluşturmuştur ve bu standartlar birinci sınıf STIHL motorlara rehberlik eden ilkelere bağlıdır: güvenilir yüksek performans, düşük ağırlık, dayanıklı yapı, düşük emisyon ve uzun ömür. Kompakt, denenmiş ve test edilmiş temel ekipman ile giriş seviyesi modeli. Budama, yakacak odun kesimi ve kereste işlerinde kullanılabilir.

Silindir hacmi: 30,1 cm3
Motor gücü: 1,3 kW/1,8 BG
Ağırlık: 3,9 kg*
Pala kodu: 3005-000-4813
Pala uzunluğu: 40 cm
Zincir kodu: 3613-000-0055
Zincir tipi: 1,3 mm 3/8″ P PMC 27,5 Diş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    En son eklenen yazılar

    Kim ne dedi?

    Gorgoda © 2022